Producenci
Czas realizacji i wysyłka

 

Czas realizacji widnieje na karcie każdego produktu. Widnieje tam informacja dostępności produktów w ofercie sklepu. Jeśli dostępność produktu wynosi 24h oznacza to, że produkt mamy na magazynie i przekazanie do wysyłki Twojego zamówienia nastąpi w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie (przelew) lub potwierdzenia zamówienia (pobranie). Dostępności określone są również w dniach np 2-3dni. Należy doliczyć do tego czas dostawy zależny od wybranej formy doręczenia.

Czas dostawy. Jeśli wybierzesz dostawę Pocztą Polską czas dostawy trwa zazwyczaj 2-3 dni roboczych (zależne od udostępnionego lub możliwego wyboru: paczka priorytetowa, Kurier48, Paczka24, Paczka48). Jeśli wybierzesz dostawę firmą kurierską (UPS, DHL) - zazwyczaj 1 dzień roboczy od przekazania firmie kurierskiej (dni robocze), w przypadku InPost (Paczkomat) są to zazwyczaj deklarowane 3dni. Czas realizacji może ulegać zmianie ze względu na różne nieprzewidziane warunki. Nie dotyczy dni wolnych ustawowo od pracy.

Jeśli zamówienie zawiera kilka produktów to łączny czas realizacji zamówienia jest taki, jaki podano dla produktu o najdłuższej dostępności. Jeśli zamawiasz zatem kilka produktów: jeden o dostępności 24h, drugi o dostępności 2-3 dni, a kolejne o dostępności 5-7 dni, to wysyłka nastąpi maksymalnie po 7 dniach roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostawy. Produkty zamówione są wysyłane w jednej przesyłce.

Wszystkie podane okresy liczone są w dniach roboczych (nie wliczane są soboty i niedziele, oraz dni ustawowo wolne od pracy) Jeżeli złożenie zamówienia nastąpi po naszych godzinach pracy, czas liczony jest od następnego dnia roboczego.

 


Pamiętaj! Czas realizacji twojego zamówienia = dostępność produktu (podana przy każdym produkcie) + czas dostawy.


  

Wysyłka. Zamówione towary wysyłamy w czasie jaki podano przy każdym produkcie (w przypadku płatności "za pobraniem") lub od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (w przypadku płatności "przedpłata") lub prawidłowej transakcji poprzez tzw e-przelewy (przelewy24). Jeżeli zamawiany produkt jest na naszym magazynie - przekazanie do placówki Poczty Polskiej, Paczkomatu InPost lub firmy kurierskiej następuje w ciągu 24h (dotyczy dni roboczych). Przy każdym produkcie znajduje się maksymalny czas oczekiwania na produkt, w przypadku konieczności jego zamówienia. W przypadku możliwych opóźnień kontaktujemy się z kupującym. Produkty wysyłamy dopiero z chwilą skompletowania całego zamówienia.

 

O momencie przekazania do wysyłki dodatkowo wysyłana jest wiadomość SMS na podany w zamówieniu numer telefonu. Link do śledzenia przesyłki podany jest w automatycznym mailu informującym o tym fakcie.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

 

do góry
Bestsellery
bestseller
W promocji jeszcze przez:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl