Producenci
O nas

wSoczewkach.pl | soczewki kontaktowe 

prowadzony jest przez firmę: 
OPTOMETRYSTA.pl Alicja Bielawska-Śmiałek
ul. Jana III Sobieskiego 22, 44-200 Rybnik

 
wSoczewkach.pl to możliwość zakupu soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych, kropli nawilżających oraz innych akcesoriów bez konieczności wychodzenia z domu. Nasz sklep internetowy został uruchomiony dla potrzeb coraz większej ilości użytkowników soczewek kontaktowych. Posiadamy wieloletnie już doświadczenie w branży optyczno - optometrycznej.
 
Zależy nam na trwałym budowaniu relacji z Klientami. Zawsze dokładamy starań aby zakupy w naszym sklepie dawały pełną satysfakcję, dlatego stale ulepszamy procesy obsługi i realizacji zamówień. Ceny produktów, które oferujemy w sklepie internetowym wSoczewkach.pl obowiązują również w naszych Salonach. Chcemy pokazać, że można sprzedawać dobre, markowe produkty w przyzwoitych cenach - dla dobra konsumenta. Oferta jest na bieżąco wzbogacana o nowe produkty. Jeżeli poszukujesz soczewek kontaktowych a nie ma ich w naszym sklepie, skontaktuj się z nami.
 
Znajdziesz u nas bogatą ofertę soczewek kontaktowych producentów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy produkty Ciba Vision / Alcon, Johnson&Johnson, Cooper Vision, Hydron, Ocular Sciences, Bausch&Lomb, Barnaux, Amo oraz innych. Produkty będące w naszej ofercie pochodzą bezpośrednio od polskich przedstawicielstw lub firm (nie prowadzimy importu soczewek z zagranicy), zatem możecie być pewni źródła pochodzenia produktu, jak i prawidłowych warunków ich przechowywania, transportu.
 
Nasza oferta będzie i jest na bieżąco wzbogacana o nowe produkty, tak aby zaspokoić jak najszersze grono użytkowników soczewek kontaktowych.
 
 
Zapraszamy do odwiedzin:
- OPTO.salon - www.OptykRybnik.pl - znajdziecie Państwo na niej bogaty opis naszej działalności, zakresu usług oraz wiele informacji potrzebnych tzw 'zwykłemu' użytkownikowi pomocy wzrokowej jakiej są okulary, soczewki kontaktowe. Na stronie m.in.: poradniki, słowniczek pojęć, linki do ciekawych stron, nowinki branżowe, szereg akcji promocyjnych i wiele wiele innych.
- OPTO.specjalista - www.optometrysci.pl - drogowskaz do dalszych "podróży" w temacie optyki, optometrii, okularów, soczewek kontaktowych.  
- OPTO.forum - www.forum.optometria.info.pl - to miejsce wymiany poglądów, informacji pomiędzy użytkownikami okularów, soczewek, jak i osobami zainteresowanymi.
- OPTO.widzenie - www.dobrewidzenie.pl - strona poradnik, informator o dobrym widzeniu. Ma na celu wyjaśnić i przedstawić sprawy wzroku, okularów, soczewek w prosty i przejrzysty sposób.
- OPTO.blog - www.optometria.info - nasz blog dotyczący soczewek kontaktowych, okularów, nowości produktowych i innych informacji dobrego widzenia.
 
 

Zapraszamy do udanych zakupów.
Zespół wSoczewkach.pl

 

do góry
Bestsellery
bestseller
W promocji jeszcze przez:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl