Przerwa świąteczno - noworoczna.

Zapraszamy od 3.01.2019

Za utrudnienia przepraszamy

Producenci
Program lojalnościowy
 
 
1. Program lojalnościowy oferuje Klientom możliwość tańszego zakupu produktów dostępnych w ofercie sklepu wSoczewkach.pl.
2. Uczestnikiem programu lojalnościowego może być tylko i wyłącznie osoba będąca zarejestrowana (posiada konto) naszym sklepie wSoczewkach.pl
3. Punkty są naliczane na podstawie wartości pieniężnej zamówienia produktów w złotych (PLN). Punkty nie są przyznawane za koszty przesyłki.
4. W momencie złożenia zamówienia, Klient uzyskuje liczbę punktów odpowiadającą po zaokrągleniu wartości zamówienia w złotych (PLN). Za każde wydane 10zł na produkty przyznawany jest 1pkt. Punkty nie są przyznawane za koszty dostawy. Np. zamówienie za 86,30zł jak i 86,90zł daje 86 punktów. Punkty zaokrąglane są do wartości całkowitych.
5. Punkty nalicza się tylko za opłacone i odebrane zamówienie.
6. Naliczanie punktów będzie odbywa się automatycznie, po zmianie statusu zamówienia Klienta na wysłany (nie dotyczy odbiorów osobistych)
7. Punkty będą anulowane w przypadku anulowania zamówienia, odstąpienia od umowy lub nie odebraniu przesyłki w ciągu 14 dni, wypisaniu się z newslettera lub usunięciu opinii o produkcie.
8. Punkty wykorzystane przy zamówieniu nie ulegają zmniejszeniu od salda punktowego. Przyznany rabat jest stały i łączy się z pozostałymi programami rabatowymi, kuponami (voucherami), rejestracja za newsletter i innymi jakie są aktualnie uruchomione w sklepie wSoczewkach.pl
9. Wysokości rabatów za zgromadzone punkty
  • 200 pkt = 1% rabatu
  • 400 pkt = 2% rabatu
  • 600 pkt = 3% rabatu
  • 800 pkt = 4% rabatu
  • 1000 pkt = 5% rabatu
  • 1200 pkt = 6% rabatu
  • 1400 pkt = 7% rabatu
  • 1600 pkt = 8% rabatu
  • 1800 pkt = 9% rabatu
  • 2000 pkt = 10% rabatu
10. Dodatkowe punkty rabatowe zarejestrowany uczestnik może otrzymać za:
- zapisanie się do newslettera wSoczewkach - 20 pkt
- pozostawienie opinii o zakupionym produkcie w zakładce danego produktu - 5 pkt
11. Każdy zarejestrowany Klient w panelu klienta ma możliwość sprawdzenia informacji o aktualnym stanie swojego salda punktowego oraz o wysokości rabatu w swoim panelu po zalogowani się.
12. Jeden Klient może mieć tylko jedno konto w sklepie wSoczewkach.pl. W przypadku posiadania kilku kont - punkty nie łączą się i nie można ich przepisać.
13. Zebrane punkty nie mogą być zamienione na ekwiwalent kwotowy.
14. Nie ma możliwości przekazania punktów innej osobie lub wykorzystania ich poza sklepem wSoczewkach.pl
 
 

 

do góry
Bestsellery
bestseller
W promocji jeszcze przez:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl